KIIRE TARNE - 4 päeva jooksul

Ainus auto toode, mis....

PUHASTAB, KAITSEB & ANNAB LÄIKIVA TULEMUSE!


TWX® Auto Exterior on 3-1s uuenenud koostisega toode, mis puhastab ja kaitseb Teie autot ilma veeta! Unustage auto pesu, meie uusim innovatsioon tagab Teie autole soovitud ideaalse tulemuse.

 5-Tärni Tagasiside Meie Klientidelt

EI VAJA VETT!  VALITUD KOOSTISEGA POLÜMEERID! 20 KORDA TÕHUSAM IGAST HERMEETIKUSTJA VAHAST! LABORIS TESTITUD TEHNOLOOGIA EI MINGEID JÄLGI EGA KRIIMUSTUSI
 

Meie TWX® Auto Exterior tootearendus meeskond arendas lihtsalt kodus kasutatava toote , mis kasutab veevaba puhastustehnoloogiat ja niisutajaid, et eemaldada ohutult ja efektiivselt saaste, pori ja õli. Tagades teile puhta ja kaitstud tulemuse igal kasutuskorral.  14 päevane raha tagasi garantii

Me soovime, et oleksid 100% rahul iga tootega, mida ostad TWX Autost. Kui sa ei ole tootega mingil põhjusel rahul, tagastame sinu raha täies ulatuses, või vahetame toote teise vastu. Lihtsalt võta ühendust meie klienditeenindusega ja saada toode meile tagasi.
HEAKSKIIDETUD OMA ALA SPETSIDE POOLT!

TWX® Auto Exterior on väljatöötatud laboritingimustes ja testitud auto asjatundjate poolt üle maailma. Mitte ükski teine toode ei suuda üheaegselt nii puhastada, lisada läike ja kaitsta. TWX® Auto Exterior suudab!


Unustage auto pesu, meie uusim innovatsioon tagab Teie autole soovitud ideaalse tulemuse. • EI KRIIMUDELE. Reinforce Expressi esmaklassilise polümeerist autovahaga puhastad oma sõiduki õrnalt ja tõhusalt ja annad sellele särava lõppviimistluse, mis näeb välja nagu uus! Kvaliteetne polümeertehnoloogia kaitseb sinu autot efektiivselt plekkide eest ja taastab sinu auto algse läike.

 • EEMALDAB MUSTUSE, SAASTA & ÕLI. Meie 3-ühes tehnoloogiaga pesed oma auto vett kasutamata, vahatad selle ja annad talle säravpuhta salongiilme. Lihtsalt kodus kasutatav – unusta kallid autopesulad ja vahatamised!

 • KÕIKIDELE PINDADELE. Kasuta seda spreid autode, paatide, mootorrataste ja teiste sõidukite värvi-, metall- ja plastpindadel!


KÄTTETOIMETAMINE ON TASUTA

Hind sisaldab käibemaksu. Iga tellimus, mis sisaldab kokku vähemalt 2 tooteartiklit, saadetakse tasuta. Toode toimetatakse tellijale 1-4 tööpäeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist harilikel tööpäevadel ja -aegadel.

GARANTII: 100% RAHA TAGASI

Kui pole tootega rahul, saatke meile e-kiri ja me tagastame toote eest tasutud summa.

MAKSEVIIS

Tasute toote kättesaamisel kullerfirma kullerile. Ettemaksu ei nõuta.


TÕESTATUD TULEMUSED AUTOSÕPRADELT NAGU SINAGI!

 


 • KASUTAMISJUHEND:
  1. Pihustage vahendit puhtale kokkuvolditud mikrokiust rätikule ja puhastatavale auto välispinnale.
  2. Pinna suurus peaks olema umbes 10x10 cm (selle katmiseks peaks piisama ühest pihustuskorrast).
  3. Alustage puhastamist pühkides pinda niisutatud ja volditud mikrokiust rätikuga õrnalt ühes suunas (nt vasakult paremale või paremalt vasakule, aga mitte ringjate liigutustega).
  4. Pihustage vahendit uuesti puhastatavale pinnale ja ka volditud mikrokiust rätikule. Pühkige õrnalt uuesti.
  5. Enne pühkimist veenduge, et volditud mikrokiust rätik pole esimese puhastuskorra järel ebemeid maha jätnud. Kui näete ebemeid, keerake rätik teistpidi ja pühikge puhastatavat ala rätiku teise küljega.
  6. Täiusliku lõppviimistluse saavutamiseks vahetage rätik, mida olete puhastamiseks kasutanud, puhta ja kuiva mikrokiust rätiku vastu ja pühkige kõik puhastusaine jäägid ettevaatlikult ära ENNE nende kuivamist.
  7. Korrake seda protseduuri, kuni kogu sõiduk on puhas ja läikiv. Vahend sobib kasutamiseks nii värvitud pindadel, metallil kui ka plastil.

KKK

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb           Hea

TWX® Auto Exterior 3-1s veevaba puhastus, vaha ja auto välispinna kaitse

 • Hinnasoodustus kuni
 •   Piiratud pakkumine JÄREL VAID

Kliendid, kes ostsid selle toote, ostsid ka