KIIRE TARNE - 4 päeva jooksul

KAITSE OMA AUTO AKNAID NAGU EI KUNAGI VAREM!


TWX® Auto Windows vetthülgav Nanokaitse Auto Akendele tekitab akna pinnale vett hülgavate nanoosakeste kihi, muutes sinu auto aknad super vetthülgavaks ja puhtaks. Vihm ja keerulised ilmastikuolud ei ole enam probleemiks ja sa saad nautida ohutut liiklemist koos paranenud nähtavusega.


 Äärmiselt vetthülgav  Ei lase veel aknale ladestuda ega lase veeplekkidel tekkida, hoides akna kauem puhtana
 Parem nähtavus iga ilmaga

 Lihtne kasutada

 

Kauakestva kaitsega spray, mida on kerge kasutada. 

Jäta hüvasti veeplekkide ja mustusega, sinu auto aknad muutuvad kergesti puhastatavaks ja kiiresti kuivavaks.TWX® Auto Windows Vetthülgav Nanokaitse Auto Akendele on parimaid tulemusi saavutav ja vastupidavaim järelturul pakutav klaaspindade pinnakattematerjal maailmas! Üliõhuke ülihüdrofoobne tehnoloogia vähendab mustuse ja tolmu kogunemist sinu auto akendele – näed kuidas mustus haihtub otse su silme all.

Nanokilp kaitseb klaasi mustuse, plekkide ja tugeva vihma eest. Selle vastupidavust on testitud ning on kindaks tehtud, et see talub ekstreemseid temperatuure ja karme tingimusi.

14 päevane raha tagasi garantii

Me soovime, et oleksid 100% rahul iga tootega, mida ostad TWX Autost. Kui sa ei ole tootega mingil põhjusel rahul, tagastame sinu raha täies ulatuses, või vahetame toote teise vastu. Lihtsalt võta ühendust meie klienditeenindusega ja saada toode meile tagasi.


Kui parandate oma autoakende läbipaistvust, suurendate märkimisväärselt nähtavust nii päeval kui öösel sõites. Taastage nähtavus oma autoakendest ja juhtige autot taas kindlustundega!


KASUTUSJUHEND:

1. Enne vahendi kasutamist veenduge palun selles, et teie auto klaaspinnad oleksid puhtad ja kuivad. 2. Pihustage kaitset vajavatele autoakendele. 3. Pühkige vahendi jäägid õrnalt ära puhta mikrokiust rätikuga. 4. Vajadusel korrake protseduuri. Sobib kasutamiseks autodel, veoautodel, paatidel, lennukitel, dušikabiini ustel, akendel, peeglitel ja muudel klaaspindadel.

KÄTTETOIMETAMINE ON TASUTA

Hind sisaldab käibemaksu. Iga tellimus, mis sisaldab kokku vähemalt 2 tooteartiklit, saadetakse tasuta. Toode toimetatakse tellijale 1-4 tööpäeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist harilikel tööpäevadel ja -aegadel.

GARANTII: 100% RAHA TAGASI

Kui pole tootega rahul, saatke meile e-kiri ja me tagastame toote eest tasutud summa.

MAKSEVIIS

Tasute toote kättesaamisel kullerfirma kullerile. Ettemaksu ei nõuta.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb           Hea

TWX® Auto Windows Vetthülgav Nanokaitse Auto Akendele

  • Hinnasoodustus kuni
  •   Piiratud pakkumine JÄREL VAID

Kliendid, kes ostsid selle toote, ostsid ka