Korduma kippuvad küsimused

MIS TEEB TWX AUTO TEISTE POPULAARSETE KAUBAMÄRKIDEGA VÕRRELDES ERILISEKS?


Meie spetsiaalsete polümeeride segu sisaldavate toodetega lööte oma auto täiuslikult läikima ning kaitsete seda putukate, veeplekkide ja tänavatolmu eest. Tavalised vahad ja värvikinnitid ei paku autole meie toodetega võrreldavat kaitset kuna nad kuluvad juba mõne nädalaga maha. TWX Auto toodete kaitsevõime kestab kuid, mitte ainult nädalaid.KAS TEIE TOOTEID KASUTADES ON VÕIMALIK AUTO KERET KAHJUSTADA? 


Kui kasutate meie tooteid kasutusjuhendile vastavalt, eemaldavad nad mustuse sõiduki pinnalt kriimustusi ja jälgi tekitamata.KAS TEIE TOOTED ON LOODUSSÕBRALIKUD JA MITTETOKSILISED?


Oleme väga uhked selle üle, et meie autohooldustooted on nii kvaliteetsed kui ka täiesti keskkonnasõbralikud. Kõikide meie toodete koostised on mittetoksilised ja 100% biolagunevad. Nad ei sisalda tugevaid happeid, mürgiseid lahusteid ega vesinikfluoriid- ja väävelhappeid.


KUI TIHTI PEAKSIN MA TWX AUTO TOOTEID KASUTAMA?


See sõltub kohalikest ilmastikuoludest ja sellest, kuhu te oma autot pargite. Tõenäoliselt peate tugeva vihma korral parema tulemuse saavutamiseks tooteid sagedamini kasutama.


KUI KIIRESTI MA TELLIMUSE KÄTTE SAAN?


Tellimuste kohaletoimetamisele võib teie riigist sõltuvalt kuluda 1-4 tööpäeva (nädalavahetused ja pühad välja arvatud). Tellimuse töötlemine hõlmab toote väljastamist laost, pakkimist ja tellimuse ettevalmistamist kohaletoimetamiseks. Tellimus loetakse “tarnituks” pärast seda kui kuller on tellimuse vastu võtnud ning teie aadressile kohale toimetanud. Palun veenduge selles, et keegi saaks ajavahemikus 9.00 -18.00 tellimuse vastu võtta.


KUIDAS MA MAKSTA SAAN?


Pakume teile turvalist maksemeetodit – makse sularahas kättetoimetamisel. Maksate tellimuse saabudes, ettemaksed või eelnevad tehingud pole vajalikud.


KAS MA SAAN TELLIMUSE TÜHISTADA VÕI SEDA MUUTA? 


Ei, pärast tellimuse vormistamist ei saa me teie tellimust tühistada ega muuta. Enne tellimuse vormistamist veenduge, et tellimuse teave oleks korrektne.


KAS TEIE TOOTEID SAAB OSTA SOODUSPAKKUMISTELT? 

 

Jah, me korraldame soodusmüüke ja eripakkumisi. Kõige paremini hoiate end nendega kursis kui jälgite meid Facebookis ja külastate meie veebisaiti.


MIDA MA PEAN TEGEMA, KUI MINU TELLIMUSEST ON MÕNI TOODE PUUDU?


Täiendava abi saamiseks pöörduge klienditeeninduse poole. Kõigist puuduvatest kaupadest tuleb teatada 14 päeva jooksul pärast kohaletoimetamist.


MA OSTSIN TWX AUTO TOOTE TEISELT VEEBILEHELT/TEISEST POEST. KAS TE SAATE MIND SELLEGIPOOLEST AIDATA?  


Kahjuks müüakse meie tooteid ainult meie ametlikul veebilehel. Kõik teised lehed/poed, kus neid tooteid müüakse on mitteametlikud ning seal müüdavad tooted võivad olla võltsingud – seetõttu ei saa me neile garantiid anda.  


KAS TELLIMUSELE ON VÕIMALIK ISE JÄRGI TULLA? 


Ei, tellimuse ainus kättetoimetamise viis on tellimuse toimetamine teie aadressile. 


KAS TWX AUTO TOOTEID SAAB KASUTADA ILMA VEETA?


Jah! Kõiki meie tooteid - spreisid ja geele – saab kasutada ilma veeta. Meie toote koostis kapseldab mustuse ja saasta ning muudab selle kergesti eemaldatavaks. Kapseldatud mustus pühitakse ära mikrofiibrist rätikuga, mis jätab pinnad siledaks ja puhtaks.