Tagastamispoliitika

Täname, et sooritasite oma ostud meie lehelt www.twxautoestonia.com.


TAGASTAMINE JA TAGASIMAKSED
Tagastusnõuded ja tellimuse tühistamised saata e-posti aadressil: contact@twxautoestonia.com. Nõudes peab klient märkima nõude põhjuse. Jätame endale õiguse kliendi nõuet mitte rahuldada, kui ei pea seda piisavalt põhjendatuks.
Tagastatud toode peab olema kasutamata (nagu uus), avamata originaalpakendis nagu enne ostmist.
Selleks, et saaksime tagastusnõude heaks kiita, peab klient teatama tellimuse numbri ning tellimuse esitaja isikuandmed.
Kliendil on õigus ostetud toode tagastada ning lasta see asendada teise tootega või küsida raha tagasi kahel juhul.
1.Juhul, kui meie ettevõtte süü on tõestatud (teile on saadetud vale või defektne toode), tuleb kliendil toode tagastada neljateistkümne (14) päeva jooksul alates tellimuse vormistamise kuupäevast. Kauba saab tagastada saatekuluta.
2. Kui kliendi soov kaup tagastada ei tulene ülalnimetatud objektiivsetest põhjustest, jätab firma endale õiguse nõuet mitte rahuldada. Kaebuse rahuldamise korral saab klient toote tagastada neljateistkümne (14) päeva jooksul alates tellimuse vormistamise kuupäevast. Sellisel puhul katab klient kõik transpordikulud ning võimaliku toodete hinnavahe.
Igal juhul peab toode olema sellisel kujul nagu kättetoimetamisel, terve, vigastusteta ning originaalpakendis. Kui kaup pole neljateistkümne (14) päeva jooksul tagastatud, pole meie pood kohustatud tagasimakset tegema.
Kooskõlas ostutingimustega, ning juhul kui pood on toote tagastamisega nõus, on kliendil õigus saada asemele võrdse väärtusega uus toode või raha tagasi. Tagasimakse tehakse kliendile kolmekümne (30) päeva jooksul alates toote kättesaamise kuupäevast.
Korduvate tagastusnõuete puhul või juhul kui firma otsustab, et klient väärkasutab õigust kaupa tagastada, on firmal õigus toote tagasisaatmisest keelduda, isegi kui ülalmainitud tingimused on täidetud.
Need tingimused ei mõjuta kliendi seadusega ette nähtud õigusi.

TELLIMUSE SAABUMINE
Meil pole võimalik vormistada tagasimakseid toodetele, mida ei toimetata kohale kindlaks kuupäevaks, sündmuseks või tähtpäevaks.
Meie veebilehelt leiate teabe saadetise prognoositava tarneaja kohta. Palun arvestage seda tellimisel.
Pärast tellimuse postitamist pole meil enam võimalik seda muuta või tühistada.

TARNE
Toote tagastamise puhul vastutate saatekulude tasumise eest teie.
Postikulud ei kuulu tagastamisele.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST
Kui teil on küsimusi tellimuse tagastamise kohta, võtke meiega ühendust aadressil contact@twxautoestonia.com.